ÖnceHaber

ÖnceHaber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ÖnceHaber, güncel haberlere kontrol ederek gündemde neler olup bittiğini öğrenebileceğiniz ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

ÖnceHaber, adı ile aynı isimde olan oncehaber.com'un resmi Android mobil uygulamasıdır. Sitedeki tüm haberlere erişebileceğiniz uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sitedeki haberleri çeken basit fakat yararlı bir uygulama olan ÖnceHaber uygulaması üzerinden dilerseni tek bir tıklama ile siteye geçiş yapabiliyorsunuz. Gündem neler olup bittiğini her sabah kontrol etmeyi seven mobil cihaz kullanıcılarının ilgisini çekeceğini düşündüğüm uygulama tam olarak internet sitesi gibi çalışan bir sistem üzerine kurulmuş.

Yüksek puntodaki yazıları sayesinde haberleri oldukça rahat okumanızı sağlayan uygulama üzerinde haberler arasında gezinti yaparak ilginizi çekenleri okuyabilirsiniz. Teknolojiden siyasete bir çok konuda en güncel haberleri barındıran oncehaber.com'un resmi mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.