One Launcher

One Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Launcher, android cihazlarınızda kullanabileceğiniz farklı, şık ve hafif bir launcher uygulaması.

One Launcher, Android telefon ve tabletlerinizin görünümünü baştan aşağı değiştirerek farklı bir anasayfa görünümü ile farklı ikonlar kullanmanızı sağlayan ücretsiz bir launcher uygulaması. Android cihazlarınızı iOS'a dönüştüren uygulama diğer launcher uygulamalarının aksine sadelik üzerine kurulumuş ve bu nedenle çok fazla detaylı aşırı fazla fonksiyonlu değil. Fakat bu pek çok kullanıcı için oldukça iyi bir durum.

Hafifliği nedeniyle telefonunuzun bellek ve işlemcisini çok fazla yormayan uygulama, menü ekranınızı tıpkı bir iPhone ve iPad ekranına dönüştürüyor. Eğer iPhone yada iPad sahibi olan arkadaşlarınızından görerek beğendiyseniz, siz de Android cihazlarınızı bu şekilde kullanabilirsiniz.

Standart Android arayüzünün gidip yerine bambaşka ve çok daha güzel bir arayüz getiren uygulama, telefonunuzun görünümünü tamamen kişiselleştirebilmenizi sağlıyor. Uygulama geliştiricilerinin eklediği nota göre yakın zamanda gelecek güncelleme ile kullanıcılara 500.000'den fazla HD kaliteli duvar kağıdı, 1000'den fazla tema ve 100 - 200 arasında etkileyici ve canlı duvar kağıdı eklenecek. Tüm bunlara rağmen herhangi bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz uygulama içerisinde herhangi bir reklamda bulunmuyor.

Android 2.3.3 ve üzeri olan cihazlarda çalışması nedeniyle eski Android telefonlarınıza da rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Basit ve ufak bir uygulama olduğu için sorunsuz olarak kullanacağınızı düşünüyorum. Standart Android launcherı ile kullanabildiğiniz tüm özellikleri kullanabildiğiniz uygulama sayesinde artık siz de Android cihazlarınızı kullanırken iPhone yada iPad sahibi gibi hissedebilirsiniz. Android cihazları iOS'a dönüştürme yada farklı bir görüntü kazandırma işlemi yapmak isteyen tüm kullanıcıların denemenisini öneriyorum.