Online Soccer Manager (Android)

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Online Soccer Manager, online oynanan bir futbol menajerlik oyunudur.

Online Soccer Manager, Android tabanlı akıllı telefon ve tabletinizde Türkçe olarak oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur. Favori takımınızı seçin, ilk 11’inizi oluşturun, taktiklerinizi belirleyin ve maçları kazanarak diğer menajerler arasında yükselin.

En popüler futbol oyunları arasında yer alan Online Soccer’ın resmi Android oyununda bir futbol menajeri olarak hedefiniz favori takımınızı şampiyonluğa taşımak. Tek sezon, tek hedef. Kadronuzu iyi belirlemeli, oyuncularınızı dikkatlice seçmeli ve ligi birincilikle tamamlamalısınız.

Tamamen ücretsiz sunulan ve aralarında Türkçe’nin bulunduğu birçok dilde destek veren menajerlik oyununda kariyeriniz boyunca ihtiyaç duyacağınız tüm seçenekler sunuluyor. Kadronuzu ve taktiğinizi ayarlayabilir, oyuncuların sahadaki dizilişine siz karar verebilirsiniz. Yeni transferle kadronuzu güçlendirilebilir, yetişdirdiğiniz oyuncuları diğer kulüplere satabilirsiniz. Maç sonuçlarınızı ve maç sonrası istatikleri görebilir, özel antremanlar düzenleyebilirsiniz.

Basit ve kullanıcı dostu arayüze sahip oyunda casus kiralayıp rakibinizin taktilerini bile öğrenmeniz mümkün. Arkadaşlarınızla aynı ligde oynayabilir, takımını kimin daha iyi yönettiğini gösterebilirsiniz. O hafta oynanacak maçları, takımınızın ligdeki durumunu, haftanın maçlarını ve çok daha fazlasını kolayca takip edebilirsiniz.

Online Soccer Manager, Android’li cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Türkçe dil destekli mükemmel bir menajerlik oyunu.

YORUMLAR