oNomons

oNomons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

En keyifli oyunlar arasında yer alan oNomons'ta eğlenceli animasyonlar ve akıcı kontroller görev yapıyor.

oNomons devrimsel bir nitelik taşımamasına rağmen oynayabileceğiniz keyifli Android oyunları arasında yer alıyor. Oyunda farklı tasarımlara sahip 60 ilginç bölüm bulunmakta.

Oyunda son derece basit ve anlaşılır bir görev üstleniyoruz. Benzer oNom'ları parmağımızı ekranda gezdirerek eşleştirmek ve bu şekilde yok etmek. Oyunda ne kadar fazla reaksyion yaratırsak o kadar yüksek puan alıyoruz ve bölümler o kadar uzuyor. Bunun için üç veya daha fazla oNom'u birleştirmek gerekiyor.

Eğlenceli grafikler ve etkileyici tasarımlar oyunu kesinlikle denenmesi gerekenler arasına sokuyor. oNomons'un en dikkat çeken özellikleri arasında sorunsuz kontroller de bulunuyor. Bu tarz oyunlarda kontroller oldukça önemli bir yere sahip. Yapımcılar bu detayı es geçmemişler ve ortaya oynamaya değer bir oyun çıkartmışlar.

Ücretsiz olarak indirilebilmesi oyunun dikkat çekici yanlarından bir tanesi. Özellikle Candy Crush tarzı eşleştirme tarzı oyunlardan hoşlanan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken oyunlar arasında yer alan oNomons oldukça keyifli bir yapıya sahip.

YORUMLAR