Open365

Open365
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Open365, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir dosya senkronizasyon programıdır.

Open365, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir bulut uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın ilk açık kaynak bulut uygulaması olan Open365 sayesinde dosyalarınızı kısa sürede buluta depolayabilirsiniz.

Open365, LibreOffice araçlarıyla güçlendirilmiş açık kaynaklı bir bulut servisidir. Open365 sayesinde dosyalarınızı düzenleyebilir ve yeni dosyalar oluşturabilirsiniz. Google Dökümanlara alternatif olabilecek Open365, tüm platformlarda çalışması nedeniyle oldukça popüler. Dilerseniz dosyalarınızı takım arkadaşlarınızla paylaşabilir ve ortak hareket edebilirsiniz. Şu an beta sürümüyle kullanıcılarına hizmet eden Open365, kullanıcılarına sunduğu hizmetler ile benzerleri arasında sıyrılıyor. Windows, Linux, Anroid ve iOS platformlarında kullanıcılarına hizmet eden uygulama ile belgelerinizi her yerden açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Open365, ayrıca kullanıcıları için 20 GB'lık bir depolama alanı sunuyor.

Open365 programını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR