Orbitarium 1.0.2 (Android)

Orbitarium

Orbitarium
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınız için tasarlanmış olan sıradışı bir space shooter arıyorsanız Orbitarium seveceğiniz bir oyun.

Bilim-kurgu oyunları mobil cihazlarda yeniden revaçta mı olmaya başladı bilinmez ama Orbitarium bu tür arasında ilginç bir şeyler deneyerek dikkat çekiyor. Shooter oyunu olarak nitelendirebileceğimiz bu oyunda uzak mekiğinizle ateş ederek güçlendirme paketleri topluyorsunuz ama bunun döngüler içerisinde hareket eden evrende göktaşları da sizin için birer tehlike olacak. Bunların takip mesafesinden uzaklaşmak için manevra yapmanız gerekecektir.

Oyunun tanıtım videosundan da dikkatinizi çekeceği gibi, etrafınızda yer alan gezegenler ve benzeri oluşumlar kendi yerçekim alanlarına sahip ve siz yaklaştıkça sizi daha çok kendi tarafınıza çekiyor. Burada amacınız bu çekim gücünü fırlatıcı bir güç olarak kullanıp farklı yörüngelere sıçramak. Farkettiğiniz kadarıyla tempo oldukça yüksek ve bu söyleneni başarabilmek için oyunu pür dikkat oynamanız gerekecek.

Android telefon ve tablet için tasarlanmış bir mobil oyun olan Orbitarium, tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bilim-kurgu aksiyon oyunu. Uygulama içi satın alma seçenekleri sizi reklamsız bir oyun deneyimine veya güçlendirme seçeneklerine yöneltecektir. Bilim kurgu temalı aksiyon oyunlarını seviyorsanız Orbitarium denemenize değecektir.

YORUMLAR