Orbits 1.1 (Android)

Orbits

1.1
Orbits
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Orbits'te başarılı olabilmek için yüksek dikkate ve hızlı el becerilerine sahip olmamız gerekiyor.

Orbits, Android tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere geliştirilmiş, keyifli ve bir o kadar da zorlu bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bu oyunda çemberler arası seyahat eden bir topun kontrolünü ele alıyor ve engellere çarpmadan mümkün olduğunca ileriye gitmeye çalışıyoruz.

Son derece basit ve sade bir arayüz tasarımına sahip olan Orbits, bu haliyle bile etkileyici olmayı başarıyor. Göz yormayan tasarımlar, oyunu daha uzun vakitler oynayabilmemizi sağlıyor. Elbette grafikler oyunu saatlerce oynatan tek unsur değil. Sürükleyici atmosferi, oyuncuları zorlayan ve hırslandıran yapısı ile Orbits, kısa sürede favoriler arasında yer almaya aday bir yapım.

Kontrolümüze verilen topu çemberler arasında seyahat ettirebilmek için ekrana tıklamamız yeterli oluyor. Her tıklayışımızda top çemberin içindeyse dışına, dışındaysa içine geçiyor. Çemberlerin teğet geçtiği noktalarda ise diğer çembere geçiş yapıyor. Bu sırada önümüze çeşitli engeller çıkıyor ve aynı zamanda puanları da toplamak zorundayız.

Reflekslerinize ve dikkatinize güveniyorsanız Orbits'e göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR