Orbot Tor Proxy 14.0.4.3 (Android)

Orbot Tor Proxy

Orbot Tor Proxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,299

  • Üretici

    The Tor Project

Orbot Tor Proxy uygulaması ile Android cihazlarınızdan tüm engelli web sitelerine erişebilir ve kişisel gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Tor ağı uzun yıllardır internetteki gizlilik ve anonimliklerini korumak isteyen bilgisayar kullanıcıları tarafından sıklıkla kullanılıyor ve şimdi de Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanabileceğiniz Orbot Tor Proxy uygulaması Tor ağına erişimi kullanıcılara sunuyor. Tor sistemi genel olarak kullanıcıların tüm kişisel ve dijital kimliklerini online olarak gizlemelerine olanak tanıyor ve böylece VPN, DNS gibi çözümlerden çok daha iyi bir koruma sağlıyor.

Zira Tor ağı üzerinden internete bağlandığınızda verileriniz dünya üzerindeki onlarca farklı bilgisayarın üstünden dolaşıyor ve böylece direkt bir Proxy sunucusuna bağlanmak yerine dolambaçlı yollarla takip edilebilme ihtimaliniz oldukça düşüyor. Tabii ki bunu tam bir garanti olarak düşünmemek de unutulmaması gerekenler arasında.

Orbot Tor Proxy'nin dikkat çeken bir diğer yanı ise uygulamanın engellenmiş web sitelerine ya da ülkemize kapalı olan adreslere de giriş imkanı sağlaması. Tabii ki Orbot'un internet gezintilerinde bazı dezavantajları da mevcut. Zira pek çok farklı bilgisayar üstünden geçen veriler maalesef biraz yavaşlıyorlar ve internet gezintilerinin biraz gecikmeli olarak gerçekleşmesi mümkün oluyor. Bu konuda nasıl bir internet deneyimi yaşamak istediğiniz tabii ki sizin tercihlerinize kalmış.

Okullarda, iş yerlerinde ve diğer konumlarda da yöneticilerin internet engeli koymaları halinde bu engeli aşmaya yarayan Orbot Tor Proxy, bu konuda en başarılı uygulamalardan birisi ve etkili bir şekilde kişisel gizliliğinizi korumanıza yardımcı oluyor.

YORUMLAR