Order & Chaos Online 2.6.0o (Android)

Order & Chaos Online

Order & Chaos Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  247

 • Üretici

  Gameloft

Order & Chaos Online devasa bir çevrimiçi mobil rol yapma oyunudur

Order & Chaos Online mobil oyunlardaki başarısıyla tanınan Gameloft tarafından geliştirilmiş online bir rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunu olan Order & Chaos Online'da düzen ve kaosun savaşına tanık oluyoruz. Haradon adlı fantastik evrende geçen Order & Chaos Online'da 5 farklı ırk yer alıyor. Bu ırklardan bazıları düzeni temsil ederken bazıları kaosu temsil ediyor. Bu taraflar arasındaki çatışma Haradon'un kaderini belirleyecek şeydir. Ayrıca oyunda tarafsız olmayı da seçebiliyorsunuz. İnsanlar ve Elfler Order & Chaos Online'da düzenin temsilcisi olarak öne çıkmaktalar. Hortlaklar ve Orklar ise kaosu temsil ediyor. Mendeller ise bu 4 ırk arasında tarafsız olan bir ırk.

Order & Chaos Online'a kendi kahramanımızı seçerek başlıyoruz. Kahramanımızın cinsiyetini, ırkını,, görünüşünü, sınıfını ve yeteneklerini belirledikten sonra oyuna adım atmaktayız. Order & Chaos Online'da oyuncular arkadaşlarıyla birlikte zindanlara dalarak binlerce büyülü silah ve ekipmanın peşine düşebilir veya PvP karşılaşmalarına katılarak diğer oyunculara karşı yeteneklerini kanıtlayabilir.

Order & Chaos Online bir mobil MMORPG oyunu olarak zengin bir içeriği oyunculara sunmayı başarıyor. Oyunu oynayabilmek için Android cihazınızın şu sistem özelliklerine sahip olması gerekmekte:

 • 1 GHZ işlemci
 • 500 MB RAM
 • 1.7 GB boş depolama alanı

YORUMLAR