Outernauts

Outernauts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Outnernauts, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Outernauts, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Orijinalinde bir Facebook oyunu olan ve dünyanın her yerinden oyuncuların severek oynadığı bir oyun olan Outernauts artık mobil cihazlara geldi.

Yapımcı firmanın, mobil cihazlara odaklanmak için Facebook oyununu dahi kapattığı Outernauts eğlenceli ve aksiyon dolu bir strateji oyunu diyebilirim. Fakat Facebook oyunu ile mobil oyunu arasında çok fark olduğunu da söylemem gerekiyor.

Oyun aslında bir diğer Pokemon oyunu gibi olmuş diyebilirim. Egzotik hayvanları topluyor, eğitiyor, yetiştiriyor ve kendi ordunuzu yaratıyorsunuz. Ardından da düşmanlarınıza karşı ordunuzla savaşıyorsunuz.

Etkileyici grafikleri ile de dikkat çeken bir oyun olan Outernauts'da iki oyun modu bulunuyor. Birisi çevrimdışı hikaye modu, diğeri ise çevrimiçi diğer oyunculara karşı oynama modu. Kendinizi hazır hissettiğiniz anda çevrimiçi oynayarak diğer oyunculara kendinizi gösterebiliyorsunuz.

Oyunun savaş kısmı ise hızlı aksiyon üzerine kurulu diyebilirim. Fakat isterseniz otomatik savaş seçeneğini de kullanabiliyorsunuz. Hikaye modunda bu yaratıkların nereden geldiğini ve kökenlerinin sırrını çözmeye çalışıyorsunuz. Bu esnada yaratıklarınızı özelleştirebiliyor ve güçlerini artırabiliyorsunuz. Ayrıca yine kendi dünyanınızı da büyütmeye çalışırken dekorasyonlarla kişiselleştirebiliyorsunuz.

Çevrimiçi modda ise liderlik listelerinde yükselmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca çevrimiçi oynarken arkadaşlarınızla ittifaklar kurarak ayda iki kere gerçekleşen etkinliklerde yarışma şansına da sahipsiniz.

Kısacası klasik bir Pokemon benzeri oyun olan Outernauts'u indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR