Outfolded 1.0.4 (Android)

Outfolded

Outfolded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Outfolded, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir puzzle oyunudur.

Outfolded, bulmaca/puzzle oyunlarını seven kullanıcıların aşina olacağı türden bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, çeşitli geometrik şekilleri hareket ettirerek ilgili hedefe ulaşmaya çalışacağız. Her yaştan insanın hoşuna gideceği bir oyun olan Outfolded'a dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Yanlış hatırlamıyorsam Monument Valley oyununu bu kadar keyif alarak oynamıştım. Atmosfer olarak Outfolded ile çok benzerlik gösterdiklerini söyleyebilirim. Oyuna ilk başladığınızda muhteşem diyebileceğim sakinlikle bir müzik sizi karşılıyor ve gerekli yönlendirmeleri yapıyor. İlk seviyeyi oyunu öğrenme aşaması olarak değerlendirebilirsiniz. Daha sonra karşımıza çeşitli geometrik şekiller gelecek. Bizim görevimiz ise bunları sürükleyerek ilgili hedefe ulaştırmak olacak. Fakat hamlelerinizi doğru yapmalısınız, her geometrik şeklin gidebileceği bir sınır var ve hedefe en yakın yolu kendinize çizmelisiniz. 

Başarılı bir puzzle oyunu arayanlara Outfolded iyi bir alternatif olacaktır. Diğer yandan tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim. Oldukça iyi bir atmosfere sahip olması ve her yaştan insana hitap etmesi nedeniyle denemenizi öneririm.

YORUMLAR