Outside World 1.1 (Android)

Outside World

1.1
Outside World
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android kullanıcıları için daha derin bir oyun deneyimi sunan Outside World başarılı bir macera oyunu.

Android için çıkan sıradışı bir mobil oyun olan Outside World bağımsız oyun geliştiricileri olan Little Thingie tarafından hazırlanan bir macera oyunu. Twinsens's Odyssey ve Monument Valley benzeri grafiklerle ilgi çeken oyun içi görsellere rağmen kendince bir oyun tarzı yaratan Outside World farklı parkurler içerisinde bulmaca çözüp yeni odalara gitmenizi gerektiren mekaniklere sahip.

Diyalog konusunda da zengin bir içeriğe sahip olan oyun bizlere Playsation dönemindeki macera oyunlarını hatırlatan bir derinlik sunuyor. Bölüm tasarımları nispeten daha basit olsa da mobil cihazda oynanabilirlik açısından böylesi daha makul bir seçenek olacaktır. Tuhaf bir şekilde ekranı dik tutarak oynamış olduğunuz bu oyun yatay ekranla daha iyi bir oyun deneyimi verebilirdi ama Monument Valley ile olan benzerlik biraz da bu yönden geliyor diyebilirsiniz.

Android telefon ve tablet kullananlara sunulmuş olan bu enteresan macera oyunu ne yazık ki ücretsiz değil, ama sizden istenen miktarı hesaba katarsak çok cüzi bir fiyata bu oyunu edinebildiğinizi de belirtmemiz gerekiyor.

YORUMLAR