Outworld Motocross 2

Outworld Motocross 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Outworld Motocross 2, motorunuz ile birlikte karşınıza çıkan zorlu engelleri aşmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Motosiklet kullanmayı seviyorsanız, fakat düz yollar sizin heyecanınızı arttırmıyorsa bu oyun tam size göre. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Outworld Motocross 2, sizi zorlu engelleri aşmaya davet ediyor.

Outworld Motocross 2 oyunu ilk başta gölge modunda tasarlanmış grafikleriyle ilgi çekiyor. Tüm engeller ve diğer tüm araçlar koyu bir şekilde renklendirilmiş. Bu sayede dikkatiniz dağılmıyor ve oyuna odaklanabiliyorsunuz. Oyunda bir motosiklete sahipsiniz ve bu aracınız ile birlikte engelleri aşmanız gerekli. Karşınıza çıkan engeller sürekli aynı şekilde gelmiyor. Bazen havada çıkan zorlayıcı engeller, yeri geldiğinde sizin geçemeyeceğiniz bir alanda bile çıkabiliyor. Bu yüzden oyunu oynarken oldukça dikkatli olmanız gerekli. 

Oyunda motosikletin kontrollerini yapmak çok kolay. Ekranda bulunan yön tuşları ile motorunuzu hızlandırıp yavaşlatabiliyorsunuz. Bu sayede bazı engelleri taktiksel olarak aracınızı yavaşlatarak geçebilmeniz mümkün oluyor. Oyundaki bölümleri eğer iyi bir başarıyla geçerseniz farklı bölümlere ilerleyebiliyorsunuz. Geçtiğiniz her yeni bölüm daha zor ve karmaşık oluyor. Bu yüzden oyunu en başından itibaren anlayarak oynamanızda fayda var.

YORUMLAR