Oyununu Çiz 1.4.3 (Android)

Oyununu Çiz

Oyununu Çiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi çizimlerinizi oyuna dönüştürebilir ve aynı zamanda oynayabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz oyunları oluşturarak oynamak isteyenlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Oyununu Çiz uygulaması, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçları sunuyor ve gerisini hayal gücünüze bırakıyor.

Android cihazlarınızda, hiçbir programlama bilgisine ihtiyaç duymadan sıfırdan kendi oyununuzu hazırlayabileceğiniz uygulamada; oyununuzun geçtiği sahneyi siyah, mavi, yeşil ve kırmızı renkleri kullanarak bir kağıda çiziyor ve uygulama üzerinden fotoğrafını çekiyorsunuz. Çiziminiz oyuna dönüştürüldükten sonra, bir oyun karakteri seçerek oyununuzu oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Zemin için siyah, hareket ettirilebilecek nesneler için mavi, karakterin sıçrayabileceği nesneler için yeşil, karakterinizi ya da mavi nesneleri yok edecek unsurlar için de kırmızı renk kullanarak kendi hikayenizi oluşturabilirsiniz. Kendi oyununuzu çizip oynayabileceğiniz gibi, diğer kullanıcıların oluşturduğu oyunları da oynayabilmeniz mümkün. Çiziminizin daha iyi bir şekilde dönüştürülebilmesi için ışığı iyi olan bir ortamda fotoğraf çekmenizde fayda var. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Oyununu Çiz uygulamasında çeşitli araçlar için uygulama içi satın alma opsiyonu bulunuyor.