Ozmo Cornet

Ozmo Cornet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ozmo Cornet, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz basit ama zevkli bir çocuk oyunudur.

Ozmo dünyası son zamanlarda biraz popülerliğini yitirmiş olsa da, oyunlarıyla çocukları kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Uzun zaman sonra oldukça güzel bir oyunla karşımıza çıkan evrende güzel vakit geçireceğinize emin olabilirsiniz. 

Ozmo Cornet, bu dünyaya aşina olanların yakından bileceği üzere basit ama zevkli bir hikayeyle bizi karşılıyor. Kleopatra kurtulduktan sonra Cornet Adası huzura eriyor fakat çikolatalar etrafa dağılıyor. Bu çikolataları toplamak ise kahramanlarımız Ozo veya Ozli'ye düşüyor. Çocuk oyunu olmasını bir kenara bırakırsak Ozmo Cornet'in her yaştan insanın keyifle oynayacağı bir olduğunu düşünüyorum.

Oyun gerçekten güzel bir atmosfere ve grafiklere sahip. Kontroller ise tamamen elle sağlanıyor ve çok kolay olduğunu söylemeliyim. Koşabildiğimiz kadar koşmamız gerekiyor. Amacımız en yüksek skoru elde edebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapıp çikolataları toplamak. Oyunu Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletimize indirdiğimizde Ozo veya Ozli'den birini seçip hemen başlıyoruz. Önümüze çıkan sandıklardan atlayıp, örümceklerden kurtulmalıyız. 

Çocuklarına oynaması için eğlenceli bir oyun arayan ebeveynlerin mutlaka indirmeleri gerektiğini düşünüyorum. Ozmo Cornet'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR