PackPoint 3.6.6 (Android)

PackPoint

PackPoint
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PackPoint Android için seyahat çantası hazırlamaya yardımcı bir uygulamadır.

Seyahat planı yaparken zorluk çekiyorsanız valiz toplamanızı kolaylaştıran Android uygulaması PackPoint tam size göre. Gideceğiniz yere daha önce de gittiyseniz aşağı yukarı ne götürmeniz gerektiğini bilmenize rağmen unuttuğunuz eşyalar mutlaka oluyordur. Hele bir de bilmediğiniz bir yere gidiyorsanız, etrafınızdakilere sormak, forumlardan medet ummak zorunda kalabilirsiniz. Bütün bunları gereksiz kılan ve çantanıza atmanız gereklenlerin listesini çıkaran PackPoint, çok gezmiş görmüş bir yol arkadaşı gibi.

Gideceğiniz yeri, zamanını ve kaç gün kalacağınızı soran PackPoint, iş seyahati mi yoksa kişisel bir tatil planı mı yaptığınızı kaydederek size bir liste oluşturuyor. Yapmayı düşündüğünüz aktivitleri işaretlemenizi isteyerek varış noktasının o zaman aralığında hava durumuna göre size çantanızda olması gerekenlerin listesini çıkaran uygulamada almak istediklerinizi işaretleyip istemediklerinizi siliyorsunuz. Seyahatinizi bir grup olarak planladıysanız herkesin ayrı ayrı liste yapmasına gerek kalmadan paylaşılabilen liste özelliği de bulunuyor.

Telefonunuza bir de widget ile gelen uygulama sayesinde çantanızı hazırlarken listenizi kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Programın güzelliği tabii ki ayrıntılarında gizli. Size sadece giyecek konusunda değil alınabilecek aksesuarlar, şemsiye gibi önemli araçlar, diş fırçası gibi temel parçaları hatırlatarak unutulduğunda keyif kaçırabilecek her parçayı soruyor. Ayrıca bir valizi birden çok kişinin kullanma olasılığına göre de sizi havaalanında bagaj limiti konusunda uyarıyor. Sık seyahat ediyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

YORUMLAR