Pair Solitaire 1.0.99 (Android)

Pair Solitaire

Pair Solitaire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pair Solitaire, Gamer Delights isimli oyun geliştirme merkezi tarafından yapılan, kendine özgü kuralları olan bir kart oyunudur.

Pair Solitaire, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bir kart oyunudur. 

Gamer Delights isimli Rus oyun geliştiricisinin yaptığı son oyunlardan bir tanesi olan Pair Solitaire, farklı oynanışıyla ön plana çıkan bir kart oyunu olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Temelde Solitaire ile benzer mekanikleri kullanan; ancak bunu kendine göre yorumlayan oyun, bu sefer kartları alt alta dizmeniz yerine benzer kartları eşleştirmenizi istiyor. Bu sebeple de diğer Solitaire oyunlarından bir hayli ayrılıyor.

Pair Solitaire'de de yine 52 kart bulunuyor ve bunlar yukarıdan aşağıya doğru diziliyor. Oyun bizden birbirine benzer kartları bulmamızı ve eşleştirmemizi istiyor. Örneğin; alt alta dizilen Karo As, Maça 3, Maça As, Kupa 7, Maça Papaz... Aralarında sadece bir kart olacak şekilde benzer olan yani Karo As ve Maça As'tan maça olanı seçerseniz, bu kart desteden atılıyor. Onun altındaki bütün kartlar da bir yukarıya çıkıyor. Bu durumunda Maça 3 ve Maça Papaz'dan birini seçme şansınız doğuyor. Böyle böyle ince stratejiler yaparak, en yüksek puanı almaya çalıştığınız oyuna dair daha ayrıntılı detayları ise hemen aşağıdaki videodan alabilirsiniz:

YORUMLAR