Paleo - Bir Şehir Efsanesi

Paleo - Bir Şehir Efsanesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paleo ile Android cihazlarınızdan renk eşleştirme ve şehir inşası oyunlarının keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Paleo oyunu, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarının başına kitleyebilecek ücretsiz renk eşleştirme oyunları arasında yer alıyor ancak sahip olduğu ilginç ve etkili konsept sayesinde benzer türdeki diğer oyunlarla arasındaki farkı yeterince ortaya koyuyor diyebilirim.

Sevimli ve sıcak renklerde hazırlanmış grafikleri ve kaliteli seslerini dikkate aldığımızda, oyunun görsel ve işitsel anlamda bütün kullanıcıları memnun edeceğini söyleyebilirim. Temel amacımız ise elimizdeki aynı renk topraklar üzerindeki öğeleri bir araya getirmek ve daha büyük binalar inşa etmek. Aynı renkteki binaları bir araya getirdikçe daha büyük binalara erişebiliyor, böylece oyunun bizi çıkardığı tarih yolculuğuna eşlik edebiliyoruz.

Daha büyük binalar inşa ederken tarihin devamlı olarak modern çağlara doğru ilerlemesi sayesinde yeterince ilerleyen kullanıcılar gökdelenlere bile sahip olabiliyorlar. Böylelikle sahip olduğumuz oyun ekranının aslında büyük bir şehir haline geldiğini görmek de mümkün hale geliyor. Elbette şehri devasa bir hale getirebilmek için eldeki renkli toprakları doğru kullanarak bir sonraki adımda bizi zorlamayacak şekilde birleştirmek gerekiyor.

Şehrimizde sadece binalar değil, aynı zamanda karakterler de yer alıyorlar. Çağlar ilerledikçe mağara adamlarıyla başlayan maceramız, modern ve popüler insanlarla devam eder hale geliyor. Çok tıkandığınız yerlerde ise toprak yoketme butonunu kullanabiliyor, böylece yeni parçaların ekrana düşmesini sağlayabiliyorsunuz. Genel anlamda oynanış tarzının rahat ve verimli olduğunu da belirtmeden geçmemek lazım.

Yeni bir renk eşleştirme ve strateji oyunu arayanların göz atmadan geçmemeleri gereken oyunlar arasında olduğuna inanıyorum. Bulmaca severler de oyunun zihin pratiği gerektiren yapısından hoşlanacaklardır.

YORUMLAR