PAN: Escape to Neverland

PAN: Escape to Neverland
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PAN: Escape to Neverland mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz güzel grafiklere sahip bir aksiyon oyunudur

PAN: Escape to Neverland nişan alma yeteneklerinizi konuşturmanıza imkan tanıyan ve Warner Bros tarafından yeni çekilen Peter Pan filmine özel olarak geliştirilen bir mobil savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz PAN: Escape to Neverland'da Jolly Roger adlı uçan gemiyi kullanan kahramanların kaçış mücadelesine tanık oluyoruz. Londra şehri üzerinde uçan kahramanlarımız Neverland adlı fantastik ülkeye kaçmak için uçaklardan kurtulmak zorunda. Biz de kahramanlarımıza bu savaş uçaklarını yenmeleri ve önlerine çıkan engelleri aşmaları için yardımcı oluyoruz.

PAN: Escape to Neverland içerisinde farklı oyun türlerini birleştiren bir yapıya sahip. Oyunda uçan gemimizin toplarını kullanarak havada bize saldıran uçaklara ateş açıyoruz ve onları düşürüyoruz. Bu işi yaparken FPS oyunlarında olduğu gibi zoom yapabiliyoruz ve tıpkı bir keskin nişancı tüfeği ile nişan alır gibi ateş edebiliyoruz. Oyunda farklı silah türlerini kullanabilmemize de izin veriliyor. Uçan gemimizle kimi zaman hızlı bir şekilde yol almamız da gerekiyor. Bu bölümler tıpkı bir sonsuz koşu oyununu andırıyor. Bir yandan karşımıza çıkan yüksek binalara ve kulelere çarpmamaya, bir yandan da altınları toplayarak havadaki uçaklara ateş açmaya çalışıyoruz.

PAN: Escape to Neverland oldukça güzel grafikler, müzikler ve ses efektleriyle süslenmiş bir mobil oyun.