ParaMara 1.1.0 (Android)

ParaMara

ParaMara
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ParaMara uygulaması sayesinde Android akıllı telefon ve tabletlerinizden online ve mobil ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

ParaMara uygulaması, ING Bank tarafından Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz mobil ve online cüzdanlar içerisinde yer alıyor ve böylece hem bankanın müşterilerinin hem de müşterisi olmayanların ödemelerini, para transferleri ve para çekme işlemlerini oldukça hızlandırıyor.

Uygulamanın tasarımı bir finans uygulamasına göre oldukça basit ve hiç zorlanmadan para yönetimi işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. ParaMara'yı kullanırken arkadaşlarınıza para gönderebiliyor, kartlarınızı yatırabiliyor, Facebook hesabınıza para gönderebiliyor ve aynı zamanda ATM'lerden kartsız bir şekilde para çekebiliyorsunuz.

Diğer kullanıcıların sizden uygulama yoluyla para talepleri göndermeleri mümkün ve bu talepleri hemen karşılayabiliyorsunuz. Bazı işyerlerinin ve internet sitelerinin ParaMara kullanıcılarına yönelik hazırladığı kampanya ve indirimler ise en cazip fırsatlarla buluşmanıza yardımcı oluyor. İlla ki bankanın müşterisi olmanız gerekmemesi ise işin en güzel yanlarından bir tanesi.

Tabii ki müşteri olanlar kendi banka hesaplarını ve kartlarını da uygulama içerisinden tanıtabilir, böylece pek çok bankacılık işleminden faydalanabilirler. Geçmişte yapılan işlemlerin kaydının tutulması sayesinde sizin dışınızda işlem yapmaya çalışanları görebilir veya kendi işlemlerinizi tekrarlayabilirsiniz.

Sık sık mobilden para ve finans işlemleri gerçekleştiriyor, internetten alışveriş yapmayı seviyorsanız uygulamayı kaçırmamanızı öneriyorum.

YORUMLAR