PartyPics.co

PartyPics.co
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PartyPics.co tamamen ücretsiz olarak sunulan ve etkinliklerde çekilen fotoğrafları toplu olarak paylaşmaya yarayan bir uygulama.

PartyPics.co, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı ve pratik kullanım özellikleriyle dikkat çeken bir fotoğraf paylaşım uygulaması olarak öne çıkıyor.

Özellikle düğünler, doğum günü partileri ve özel yemekler esnasında çekilen onlarca fotoğrafı paylaşmak kimi zaman mümkün olmuyor. Katılımcların her biriyle bu fotoğrafları paylaşmak epey vakit aldığından ötürü yapımcılar bu işi basite indirgeyen bir uygulama ile karşımıza çıkıyor.

PartyPics.co ismi verilen bu uygulama, kullanıcıların çektikleri fotoğrafları diğer katılımcılar ile kolayca paylaşmasını sağlıyor. Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle etkinlik oluşturmak gerekiyor. Günün anlam ve önemie uygun bir etkinlik oluşturduktan sonra başka kişileri bu etkinliğe davet edip fotoğrafları paylaşabilirsiniz.

Davet işlemini gerçekleştirebilmek için o etkinliğe özgü olan bir QR kodu oluşturmak şart. Bu kod, kişilerin fotoğraf yayınına erişim sağlayabilmesi için gerekli olan izni sağlamış oluyor. Daha sonra kişiler yayınlanan fotoğrafları kendi cihazları üzerinden görebiliyor ve isterlerse indirebiliyor. Uygulama her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da içerisinde bazı satın almalar mevcut. Bunlar sizin tercihinize bırakılmış. Uygulamanın genel anlamda başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Bu tarz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa PartyPics.co değerlendirmeniz gereken seçenekler arasında olmalı.