Password Camera

Password Camera
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Password Camera ile fotoğraflarınızı güvenle saklayabilirsiniz

Password Camera kullanıcılara fotoğraflarının çalınmasını önlemek için fotoğraflarını şifreleme yöntemiyle koruma altına alma imkanı veren bir mobil kamera uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama aracılığıyla çekeceğiniz fotoğrafları varsayılan fotoğraf galerinizden farklı bir konumda saklayabiliyorsunuz. Uygulama aracılığıyla çekilen ve farklı bir klasörde toplanan bu fotoğraflar ancak Password Camera uygulaması kullanarak görüntülenebilmekte. Password Camera uygulaması için belirleyeceğiniz şifre ile de uygulamaya sadece şifreyi bilen kullanıcıların erişmesini sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede fotoğraflarınız güvence altına alınıyor ve izinsiz görüntülenmelerin önüne geçiliyor.

Password Camera uygulamasını çalıştırdığınızda uygulama sizden ilk adımda bir şifre oluşturmanızı talep ediyor. Uygulama ile şifre ile korunan fotoğraflar çekmek için ise kamera simgesine tıklamanız yeterli. Uygulama içerisinden belirlediğiniz şifreleri değiştirebilmeniz de mümkün.

YORUMLAR