Pathshare 1.0.5 (Android)

Pathshare

Pathshare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pathshare uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak konumunuzu arkadaşlarınızla hemen paylaşabilirsiniz.

Pathshare uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz konum bazlı basit bir sosyal ağ olarak hazırlanmış ve anlık olarak arkadaşlarınızla nerede olduğunuzu paylaşabilmeniz için kullanılıyor. Foursquare veya diğer benzeri servislerden farklı olarak, anlık bir şekilde konumunuzu izin verdiğiniz kişilerle paylaşması sayesinde arkadaşlarınızdan ne kadar uzakta olduğunuzu hemen tespit edebiliyor, aynı yönlere doğru ilerleyebiliyorsunuz.

Birebir olarak paylaşabileceğiniz konum bilgilerine ek olarak, dostlarınızla bir grup oluşturabilir ve bütün gruba konumunuzu gösterebilirsiniz. Tüm grup üyelerinin uygulamaya sahip olması bile gerekmiyor. Zira web tarayıcılar üzerinden paylaştığınız kişiler uygulamayı cihazlarına yüklemeden yine de sizin konumunuzu takip edebiliyorlar. Elbette bu durumda sizin onları takip edemediğinizi de belirtmek gerek.

Konum paylaşma özelliğini istediğiniz an iptal edebileceğiniz gibi belli bir sürenin geçmesinin ardından otomatik olarak iptalini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca telefonunuz hareket etmediğinde konum güncellemeyi durduran uygulama, bu sayede gereksiz yerine güç kullanımına engel oluyor ve bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlıyor.

Eğer arkadaşlarınızla buluşmak istediğinizde konumunuzu belirtmek konusunda sorunlar yaşıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi önerdiğim alternatif konum bazlı sosyal ağ uygulamaları arasında yer alıyor.

YORUMLAR