Patlat Bi Kelime 1.4 (Android)

Patlat Bi Kelime

1.4
Patlat Bi Kelime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yukarıdan düşen harfler ile mümkün olduğunca uzun kelimeler oluşturarak puan toplayın.

Patlat Bi Kelime, Android telefon ve tabletlerinizde internet bağlantısı olmasa bile oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir kelime oyunudur. Bu tür kelime oyunlarında heyecan yapmak oyunun yapısn aykırıdır fakat bu oyunda oldukça heyecanlanabilirsiniz.

Daha önce oynadığınız yada gördüğünüz kelime oyunlarına göre çok daha farklı olan bu oyunda üstten gelen harfleri kullanarak olabildiğince uzun kelimeler oluşturmaya çalışarak yüksek puanlara ulaşmak ilk amacınız. Harfleri kullanarak oluşturduğunuz kelimeleri patlatarak oyunda başarılı olabilirsiniz.

Oyunda ne kadar yüksek puan kaanırsanız seviyeniz de aynı oranda artacaktır. Ayrıca oluşturacağınız uzun kelimelerin uzunluğuna göre bonus puan da kazanıyorsunuz. Farklı ve etkileyici efektler ve animasyonlar eşliğinde muhteşeme bi kelime oyunu deneyimi yaşamk istiyorsanız ''Patlat Bi Kelime'' tam aradığınız uygulama olabilir. Ayrıca oyuna Facebook bağlantısı giriş yaparak diğer arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz. G+ hesabınız ile giriş yaparak diğer online oyuncular ile kıyasıya yarışabilirsiniz.

Sade ve basit yapısına rağmen keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan oyunu hemen indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.