Peak 1.0.0 (Android)

Peak

Peak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Peak içerisinde birçok farklı zeka oyunu bulunan bir mobil uygulamadır

Peak hem eğlenmenizi hem de zihinsel yeteneklerinizi geliştirmenizi ve beyin jimnastiği yapamanızı sağlayan bir mobil zeka oyunu.

Android işiletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Peak aslında bir kişisel gelişim uygulaması olarak düşünülebilir. Peak içerisinde 15 farklı mini oyun yer alıyor ve bu oyunlar sizin zihinsel yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Peak ile hafızanızı, odaklanma ve problem çözme yeteneklerinizi, zihinsel çevikliğinizi ve yabancı dil bilginizi geliştirebilmeniz mümkün. Bütün bu egzersizleri yaparken bolca eğlenebiliyorsunuz.

Peak'in altyapısında yer alan bilimsel ve eğitim alanındaki araştırmalar sizin zihninizi kararlı bir şekilde geliştirmenizi sağlamakta. Uygulama size günlük hedefkler koymakta. Uygulama içerisindeki oyunları oynayarak elde edeceğiniz puanlarla bu hedefleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede beyin jimnastiğiniz düzenli bir hale geliyor. Uzun vadede ise Peak'in zekanızı bu yolla geliştirmesi muhtemel.

Peak sizin performansınızı raporlayabilmekte. Peak içerisinden elde ettiğiniz puanları önceki puanlarınızla karşılaştırabiliyorsunuz. Bunun yanında sizinle aynı yaş grubundaki kullanıcılarla da puanlarınızı karşılaştırabilmeni mümkün.

YORUMLAR