Peasoupers

Peasoupers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bulmaca ve platform oyunlarını başarılı bir şekilde harmanlayan Peasoupers sade grafikleriyle size eğlenceli bir vakit vaadediyor.

Eğlenceli ve sıradışı bir bulmaca oyunu olan Peasoupers, bağımsız oyunlar üreten Vizagon'un mutfağından çıkan başarılı bir oyun. Bundan 25 sene önce Lemmings oyunlarıyla başlayan bir akımı platform havasına büründüren oyunda amacınız bitiş noktasına varmak. Ancak bunu yaparken yönetmiş olduğunuz bazı blokları feda edip sonuncu blokun o noktaya ulaşmasını sağlamanız gerekiyor.

Oyunda karşınıza çıkacak ölümcül engellerden sakınmak için akıllı bir yol yaratmak tamamen sizin kontrolünüzde olduğu için, terazi dengesinde duran çubukların ağırlık merkesini değiştirmek, testere bıçaklarından sakınmak için zıplanabilir bir yol inşa etmek veya üstünüze düşen çatıların altında kalmamak için bazı arkadaşlarınızı feda edip akıllı bir plan hazırlamanız gerekiyor.

Siyah tonların hakim olduğu sade grafiklerin olduğu bu oyunda görseller çözeceğniz bulmacayı algılamanıza yardımcı oluyor. Dikkatinizi dağıtan aşırı bir renk kalabalığı olmadığı gibi haritanızdaki görüntü sizden ekstra yenilikçi fikirler üretmenizi istemiyor. Yine de kullanacağınız blokların ekonomisini hesaplayıp bitiş noktasına varmanız gerekiyor.

Platform ve bulmaca oyunlarının kombine halini seviyorsanız Peasoupers sizin için bir olmazsa olmaz.

YORUMLAR