Pedagog 1.9.6 (Android)

Pedagog

Pedagog
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çocuğunuzun bebeklikten ergenlik çağına kadar olan dönemde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sorulara ve çözümlere ulaşabilirsiniz.

Çocuğunu yetiştirme konusunda yardıma ihtiyaç duyan ebeveynler için geliştirilen Pedagog uygulamasıyla, merak ettiğiniz sorularınızı uzman pedagoga sorabiliyorsunuz.

Özellikle ilk kez çocuk sahibi olan ebeveynler, bazı konularda tecrübe kazanmadıkları için yardıma ihtiyaç duyabiliyorlar. Bebeklik, çocukluk ve ergenlik dönemlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm desteğe, sorulara ve çözümlerine kolayca ulaşabileceğiniz uygulamada, çeşitli ipuçları ve çözüm makalelerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Çocuklarda görülen davranışlar, psikolojik sorunlar, her çocukta karşılaşılan durumlar hakkında bilgiler ve ipuçları bulunan Pedagog uygulaması, merak ettiğiniz soruları en ince ayrıntısına kadar uzman bir Pedagog’a iletmenizde de sizlere yardımcı oluyor. Dilerseniz, çocuğunuzun fotoğrafını uygulamada yer alan albüme de ekleyebilirsiniz.

Çocuk yetiştirme konusunda tam anlamıyla bilgi sahibi olabileceğiniz ve yüzlerce uzmanın kaleme aldığı makalelerle en doğru bilgilere, çözüm önerilerine ulaşabileceğiniz Pedagog uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.