Peep

Peep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Peep uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan yeni arkadaşlıklarınızı dil bariyerine takılmadan kurabilirsiniz.

Peep uygulaması, son dönemlerde karşıma çıkmış olan ilginç sosyal ağ uygulamalarından bir tanesi. Android akıllı telefonlar üzerinde ücretsiz olarak kullanılabilen uygulama, temel olarak bir fotoğraf paylaşım ağı gibi görünüyor ancak bu fotoğrafların vücudun 12 farklı bölgesi üzerine temellendirilmiş olması nedeniyle tarifinin biraz zor olduğunu belirtmek gerek.

Gözleriniz, burnunuz, ağzınız ve uygulamanın talep ettiği diğer bölgelerinizi kendinizi ifade etmeniz için fotoğraflamanızı gerektiren Peep, bu bölgelere dair en güzel fotoğrafları paylaşan kişileri listeliyor ve fotoğrafların oylanması ile kimin en iyi fotoğrafı paylaştığı ortaya çıkıyor. Direkt olarak galerinizde bulunan fotoğrafları kullanabilen ya da yeni fotoğraf çekebilen uygulama, kırpma ve resim süsleme işlemleri gibi işlemleri de sorunsuzca gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

Peep sosyal ağında arkadaş ekleme gibi seçenekler de olduğu için yeni dostlar edinebiliyorsunuz. Eğer edindiğiniz arkadaşınız ile aynı dili konuşmuyorsanız, uygulamanın içerisine dahil edilmiş olan Google tercüme arabirimi sayesinde anlık olarak konuşmalarınızı tercüme ettirmeniz de mümkün. Özellikle kıtalararası arkadaşlıklar kurmayı sevenler ancak dil bariyerine takılanlar Peep'in bu anlık tercüme özelliğini beğeneceklerdir.

Diğer kullanıcıların fotoğraflarını beğenmek veya favorilerinize eklemek de bir sosyal ağ olarak Peep'in gerçekleştirmenize izin verdikleri arasında. Herhangi bir fotoğraf ekleme sınırının olmaması sayesinde dilediğiniz gibi limitsizce uygulamayı kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Profilinizi gören kişileri size bildirmesi ise kimlerin sizi takip ettiği hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor.

Yeni ve ilginç sosyal ağları denemekten hoşlananların göz atmadan geçmemeleri gerektiği kesin.

YORUMLAR