Penga Rush

Penga Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Penga Rush balık toplamaya çalıştığınız bir mobil sonsuz koşu oyunudur

Penga Rush bize buz üstünde geçen bir macera sunan sonsuz koşu türünde bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Penga Rush'da ana kahramanımız sevimli bir penguen. Oyundaki temel amacımız ise buz üstünde kayarak penguenimizin en sevdiği yiyecekler olan balıkları toplamak ve penguenimizi mutlu etmek. Bu işi gerçekleştirmek için birçok farklı engel ile karşılaşıp reflekslerimizi kullanarak bu engelleri aşmamız gerekiyor. Oyun içerisinde 30'ün üzerinde değişik engel türü bizi bekliyor.

Türkçe desteğine sahip olan Penga Rush'ın kontrol sisteminin oldukça kolay olduğu söylenebilir. Oyunda engellerden kaçmak için penguenimizi sağa veya sola yönlendiriyoruz veya zıplıyoruz. Oyunda ne kadar uzun süre yol alırsak ve ne kadar çok balık toplarsak o kadar yüksek puan kazanmaktayız.

Penga Rush'ın grafiklerinin çok kaliteli olduğu söylenemez. Eğer yüksek grafik kalitesinden çok oynanışa önem veriyorsanız ve sonsuz koşu türünde mobil oyunlar hoşunuza gidiyorsa Penga Rush'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR