Penguin Run 1.2.1 (Android)

Penguin Run

Penguin Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Penguin Run, kontrol edeceğiniz penguen ile buzullardan kurtulmaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android macera oyunudur.

Penguin Run, bir macera oyunu olarak geçmesine rağmen genel anlamda koşu ve zıplama oyunu. Son zamanların en popüler oyun türlerinden biri olan koşu ve zıplama oyunları oyuncularında beğenisini kazanıyor. Özellikle bir sona sahip olmayan oyunlarda daha fazla puan alma hırsı sizi daha çok oyun oynamaya itiyor.

Bu oyunda da bir penguenin kontrolünü sağlayarak hapsolduğu buzullardan kurtarmaya çalışıyoruz. Diğer benzer oyunların aksine Penguin Run, farklı bölümler şeklinde tasarlanmış ve bölümler ilerledikçe zorluk derecesi yükseliyor. Yani ilk bölümleri rahat rahat geçebilecek iken, son bölümlerde oldukça zorlanabilirsiniz.

Oyunda puan kazanabilmek için önünüze çıkan altınları toplamanız gerekiyor. Önünüz çıkan engelleri ve çukurları atlatmak için ise ekrana dokunarak tam zamanında zıplamalısınız.

Kolay kontrolü sayesinde konforlu bir oyun deneyimi sunan Penguin Run'da yüksek puan almayı hedefliyorsanız yol üzerindeki altınları kaçırmamalısınız. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve güzel bir oyun arıyorsanız, Penguin Run'ı ücretsiz olarak indirerek bir şans vermelisiniz.

YORUMLAR