Perfect365 (Android)
Perfect365
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43,321

  • Üretici

    ArcSoft, Inc

Eğer Android akıllı telefon ve tabletinizi kullanarak fotoğraflarınızda kat kat daha güzel çıkmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanın.

Perfect365 uygulaması ile Android telefon ve tabletlerinizde fotoğraflarınızı çok daha güzel ve makyajlı bir hale getirebilirsiniz. Özellikle fotojenik olmadığını düşünenlerin kullanabileceği uygulama her zaman en güzel halinizi elde etmenizi sağlıyor. Sahip olduğu tek tuşa basarak düzenleme özelliği gibi gelişmiş özellikler ise hiç vaktinizi almadan sizi çok güzel bir görünüme sokabiliyor.

Uygulamanın sahip olduğu onlarca farklı seçenek sayesinde en hızlı şekilde yüzünüze dilediğiniz kapatıcı ve makyajları ekleyebilir, yüzünüzdeki bölgelerin doğru şekilde birbirinden ayrılması sayesinde ise her bir bölge için farklı bir uygulama yapabilirsiniz. Aynı zamanda göz çevresindeki morlukların, derideki lekelerin ve dişlerdeki sarılıkların da yokedilmesini sağlayan uygulama adeta bir bakım seti haline gelebiliyor.

Yüzünüzdeki derinlikten tutun da burnunuzdaki kemiğe kadar neredeyse her detaya ufak rötuşlar yapabildiğiniz Perfect365 aynı zamanda kaydetmeden önce anlık önizleme özelliği sayesinde işlemlerinizi adım adım görmenize de imkan tanıyor. Düzenlediğiniz fotoğrafları ise sosyal ağlardaki arkadaşlarınız ile hemen paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR