Persist 3.7 (Android)

Persist

3.7
Persist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Persist,, Android cihazlarınızın ses seviyesini arttırmak için özel olarak geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir uygulamardan bir tanesidir.

Persist, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek telefon ve tabletlerinizin standart ses seviyelerini arttırabileceğiniz yararlı bir uygulamadır. Uygulamayı kullanarak cihazlarınızın ses ayarlarını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer telefon ve tabletlerinizin ses seviyelerinden genel anlamda memnunsanız fakat daha iyi olabilir diye düşünüyorsanız, Persist uygulamasını kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Uygulama sayesinde alarm, medya, sistem, zil sesi, bluetooth ve bildirim seslerini arttırabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan program ses ayarlarını bir kaç saniye içinde gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Persist uygulaması kullanıcıların önceden hazır ses ayarları yapmasına da olanak sağlıyor. Bu sayede ses ayarlarınızı otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde ofisinize veya okulunuza giderken ses seviyeniz yüksek iken, önemli toplantılara girdiğinizde ses seviyeniz otomatik olarak düşecektir.

Genel olarak Android cihazlarınızın ses seviye ve performansını arttıran ve güçlendiren uygulamayı ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR