PES 2019 3.0.0 (Android)
PES 2019
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PES 2019 mobil indir, Android telefonunda gerçek maç keyfini sür!

PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER (Android) mobil cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi futbol oyunlarından biri. Konami’nin konsol kalitesinde hazırladığı; top fiziğinden oyuncu animasyonlarına oynanışı komple yenilediği bir online futbol oyunu bizlerle. 2018 - 2019 sezonunda 12 yeni ligin resmi lisansları, yeni efsane oyuncular, canlı güncelleme, öne çıkan oyuncular dahil birçok yeni öğe eklenmiş. Grafikler de oldukça kaliteli.

Konami tarafından geliştirilen popüler futbol oyunu PES 2019’un mobil versiyonu PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER adıyla indirilmeye açıldı. PES 2019’un konsollara özgü tasarlanan en yeni maç motoru şimdi mobilde! 8000’in üzerinde oyuncu animasyonundan takıma özgü oyun stilleri ve hatta rakiple karşılaşma heyecanına kadar her şey aynı şekilde mobile aktarılmış. UNREAL ENGINE 4 sayesinde görsel anlamda oldukça iyileşen yeni PES futbol oyununda arkadaşlarınızla 1’e 1 kapışabileceğiniz Yerel Maç modundan arkadaş grubunuzu toplayarak turnuvaya gireceğiniz Bölgesel Lig moduna, arkadaş listenizdekilerle eşleşip keyifli bir dostluk maçı çıkaracağınız Arkadaş Maçı modundan dünyanın en iyi PES’cileriyle maç yapma fırsatı veren Online Maç moduna birçok oyun sizi bekliyor.

Türkiye ligi dahil 12 yeni ligin resmi lisanslarının eklendiği PES 2019 mobilde Beckham, Zico, Romario, Nedved, Gullit, Maldini, Cruyff gibi efsane isimler de yer alıyor. Ayrıca önceki hafta sonunda oynanan maçlarda iyi performans gösteren oyuncular Öne Çıkan Oyuncular olarak yer alacak ve bu oyuncular maç performanslarına göre yüksek istatistiklere sahip olacak, hatta bazıları yeni beceriler kazanacak. Bunun yanında Liverpool, Barcelona gibi büyük takımlardan oyuncuların özel versiyonları sunulacak.

PES 2019 mobil, canlı güncelleme özelliğine sahip. Peki, bu ne demek? Yeni canlı güncelleme özelliği sayesinde PES 2019 her zaman gerçek dünyayla aynı şekilde ilerleyecek. Haftalık olarak en son transferlere ve gerçek hayattaki maçlardan bireysel oyuncu performanslarına dair bilgiler yansıtılıyor. Dolayısıyla oyunda rakiplerinize karşı avantaj elde etmek için futbol dünyasını yakından takip etmeniz gerekecek.

YORUMLAR