Petrol Ofisi 2.4.6 (Android)

Petrol Ofisi

Petrol Ofisi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Petrol Ofisi mobil uygulaması ile kampanya ve haberleri takip edebilir, Positive Card işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen akaryakıt şirketlerinden Petrol Ofisi’nin Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlamış olduğu bir mobil uygulaması bulunuyor. Androd cihazınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz uygulama ile Petrol Ofisi A.Ş.’nin kampanyalarından anında haberdar olmakla kalmıyor, Positive Card ile ilgili tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

OMV Petrol Ofisi A.Ş.’nin resmi Android uygulaması şirketin haber ve kampanyalarını ileten basit bir uygulamadan çok daha ötesi diyebilirim. PO Nerede entegrasyonu sayesinde bulunduğunuz yere en yakın Petro Ofisi’nin yerini harita üzerinden görebiliyor, sesli komut sistemi yardımı ile kolaylıkla istasyona ulaşabiliyorsunuz. Positive Card sahibi iseniz kartınızı birkaç adımda basitçe ekleyerek kartınızla yaptığınız harcamaları, harcamalarınız sonunda kazandığınız puanları takip edebiliyorsunuz.

Rahatlıkla kullanılabilir bir arayüz sunan Petrol Ofisi mobil uygulamasında ödüllü anket bölümü de yer almakta. Anketleri doldurarak Positive Puanlar kazanabiliyor ve biriken puanlarınızı yakıt almak için kullanabiliyorsunuz. Tabii ki anketler belli dönemlerde yapıldığından takip etmeniz gerekiyor.

Petrol Ofisi A.Ş. mobil uygulamayı hazırlarken müşteri memnuniyetini de unutmamış. Öyle ki uygulama üzerinden şikayetlerinizi, önerilerinizi, memnuniyetinizi iletebiliyor; en önemlisi yanıt alabiliyorsunuz. Mesajınızı yazılı olarak iletebildiğiniz gibi mesajınıza fotoğraf iliştirme şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR