Petvengers

Petvengers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Petvengers, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Petvengers, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Heyecan verici bir atmosferede geçen oyunda canavarlarla mücadele ediyorsunuz.

Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan Petvengers, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir bulmca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Canavarlarla mücadele ettiğiniz oyunda ekranın altındaki nesneleri eşleştiriyorsunuz. Elinizi çabuk tutmanız gereken oyunda dikkatli olmanız da gerekiyor. Birbirinden güçlü karakterlere sahip olan oyunda 24 farklı sevimli karakter yer alıyor. Macera dolu olan oyunda işiniz bir hayli zor. Farklı oyun modları ve benzersiz mekanikleriyle Petvengers mutlaka denemeniz gereken bir oyundur. Arkadaşlarınızla mücadele etmek için de oynayabileceğiniz Petvengers'ı sakın kaçırmayın.

Oyunda başarılı olabilmek için koleksiyonları toplamalı ve kendi takımınızı oluşturmalısınız. Özel güçler kullanabileceğiniz ve becerilerinizi sınayabileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Yüksek kaliteli grafiklere ve harika bir atmosfere sahip olan Petvenger, severek oynayabileceğiniz bir oyundur. Saldırganlarla mücadele etmek ve zevkli vakit geçirmek için Petvengers'ı tercih edebilirsiniz.

Petvengers oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR