PhoneWatcher

PhoneWatcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhoneWatcher uygulamasını kullanarak Android cihaza sahip çocuklarınızın cihazlarında neler yaptıklarını ve konumlarını takip edebiliyorsunuz.

PhoneWatcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahibi olan anne babaların, yine Android cihaz kullanan çocuklarının mobil cihazlarından neler yaptıklarını takip edebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve ebeveyn kontrolü için oldukça geniş seçenekler sunabildiğini belirtmek gerekiyor. Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olmasına karşın detaylı bilgilendirmeler sağlayabilen uygulama, çocuklarının nerede olduğu ve ne yaptığı konusunda endişelenen anne babaların ilgisini çekecektir.

Uygulamayı kullanarak başka bir Android cihaz üzerinde gerçekleştirebileceğiniz işlemleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Telefondaki numaraları görme
  • Gelen ve giden çağrıları inceleme
  • Fotoğraf ve videoları inceleme
  • SMS ve iletişimleri inceleme
  • Arama kayıtlarını inceleme
  • GPS üzerinden konum takibi
  • Ziyaret edilen web sitelerini görme

Uygulamanın tüm bu işlevlerinden faydalanabilmek için elbette hem kendi cihazınızın hem de karşıdaki cihazın internet bağlantısının aktif olması gerekmekte. Eğer çocuğunuz internet bağlantısını kapatırsa herhangi bir şekilde onun aktivitelerini takip etmeniz mümkün olmayacaktır.

Elbette bu tür uygulamalarda her zaman olduğu gibi ufak bir ahlaki ve hukuki sorumluluğunuz da mevcut. Dolayısıyla uygulamayı yüklemeden önce çocuğunuzla bu uygulamanın onun güvenliği için olduğunu belirterek iznini almayı unutmamalısınız. Yasadışı şekilde başkalarını takip etmek için PhoneWatcher'ın kullanılması ise başınızı hukuki olarak büyük sorunlara sokabilir. Bu nedenle dikkatli davranmayı unutmayın.

YORUMLAR