Phonotto Launcher 1.3.1 (Android)

Phonotto Launcher

Phonotto Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photonotto Launcher, Android cihazlarınız için geliştirilmiş kişiselleştirilebilir bir ana ekran uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde ailenizin yaşlı fertleri akıllı telefon kullanırken artık hiç zorluk çekmeyeceği gibi, teknolojiyi çok

Photonotto Launcher, Android cihazlarınız için geliştirilmiş kişiselleştirilebilir bir ana ekran uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde ailenizin yaşlı fertleri akıllı telefon kullanırken artık hiç zorluk çekmeyeceği gibi, teknolojiyi çok daha basit inceleyebilecekler.

Yaşlılar için akıllı telefon kullanmak çoğu zaman karmaşıktır. Android’in geniş dünyası içinde kaybolabilir, en basit işlemleri yaparken bile zorlanabilirler. Phonotto işte bu dertten kurtulmalarına olanak tanıyor. Telefonda varolan onlarca seçeneği en basite indirgeyerek, yaşlıların temelde en çok kullandıkları uygulamalara odaklanıyor. Yüksek donanımlarda bir Android telefona ihtiyacınız olmadığını görebileceğiniz bu uygulamayı gelin birlikte daha yakından inceleyelim:

- Uygulamada ilk olarak geniş butonlar ve fontlar dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde gözleriniz yorulmadan temel telefon ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

- En çok arama yaptığınız numaraları ana ekrana monte edebilmeniz de dikkat çeken bir diğer özellik olarak önem taşıyor. Artık acil durumlarda sıkıntı yaşamayacaksınız.

- Fotoğraf ve videolarınızı da basit bir arayüzle görüntüleyebiliyorsunuz. En güzel anlarınız bundan böyle göze daha hoş gelecek.

Phonotto ücretsiz fakat tüm fonksiyonlarına ulaşabilmeniz için 14.34 TL ücret ödemeniz gerekecek. Uygulama görsellerinden programı daha yakından tanıyabilir ve satın alabilirsiniz. Kullanmanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR