Photo Collada 1.6 (Android)

Photo Collada

1.6
Photo Collada
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Collada, birbirinden güzel fotoğraflarınızı seçerek kolayca kolajlar hazırlamanızı sağlayan ücretsiz ve yararlı bir Android uygulaması.

Photo Collada, tek bir fotoğrafı bile kolaj haline getirebilen ve bir fotoğraf kolaj hazırlama uygulamasında olması gereken tüm özellikleri barındıran ücretsiz ve kullanımı kolay bir kolaj hazırlama uygulaması.

Bildiğiniz üzere son yıllarda fotoğraf çekmek ve çekilen fotoğrafları bir araya getirerek kolaj oluşturmak oldukça popüler. Bunu düşünen mobil geliştiriciler de sağolsunlar yüzlerce hatta binlerce bu tür uygulamayı yaptılar bizler için. Fakat gerçekten işimize yarayacak olan kolaj ve fotoğraf uygulamalarının sayısı az diyebilirim. Photo Collada kolaj için kullanabileceğiniz iyi uygulamalar arasında.

Tamamen düzenlenebilir ayarlara sahip olan uygulama, oluşturacağınız fotoğraf kolajları üzerindeki kontrol ve düzenlemeleri tamamen size bırakıyor. Çerçevelerden stickerlara kadar pek çok detayı seçebileceğiniz uygulama sayesinde gerçekten mükemmel kolajlar oluşturabilmek mümkün.

Normalde bu tür işlemler yaratıcılığınız ile daha güzel sonuçlar veriyor fakat bu uygulama sayesinde yapacağınız hemen hemen her kolaj oldukça güzel görünüyor.

Kolajlarda önemli olan çerçeveler olduğu için, Photo Collada çerçevelerin düzenlemebilir olmasına özen gösterek istediğiniz şekilde çerçeveler meydaa getirmenizi sağlıyor. Böylece daha da güzel kolajlar oluşturabiliyorsunuz.

Sticker ekleme dışında kolajlarınıza yazılar da ekleme imkanı sunan Photo Collada, Android telefon ve tabletleriniz için bulabileceğiniz en iyi ücretsiz kolaj uygulamalarından bir tanesi. Eğer bu tür bir uygulamaya ihtiyacınız varsa mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR