Photobooth 1.1.0 (Android)

Photobooth

Photobooth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photobooth uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca fotoğraflarınızı birleştirebiliyorsunuz.

Photobooth uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri fotoğraf birleştirme uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olara kullanıcılara sunuluyor. Hem işini iyi yapması hem de tüm fonksiyonlarını uygun bir arayüzle birlikte sunması sayesinde fotoğraf birleştirme işlerini daha verimli hale getirmek isteyenlerin tercihlerinden bir tanesi olacaktır.

Hem mobil cihazınızın galerisinde yer alan fotoğrafları kullanabilen hem de kameranızı kullanarak yeni fotoğraflar çekmenizi sağlayabilen uygulama, çekimlerin ardından fotoğraflarınızı birleştirmenizi ve ardından sosyal medya profillerinizden paylaşmanızı sağlayabiliyor.

Çok sayıda farklı şablondan faydalanarak fotoğraflarınızı birleştirebileceğiniz Photobooth uygulaması, fotoğrafların çeşitli kriterlere göre kolajın içerisine yerleştirilmesine de izin veriyor. Bu yerleşimlerin ardından kolajınızın ne kadar yüksek bir çözünürlükle kaydedileceğini de seçebiliyorsunuz.

Ancak uygulamanın en büyük dezavantajı, diğer pek çok benzer uygulamanın aksine herhangi bir filtre, efekt ve düzenleme seçeneğine sahip olmaması. Lakin bu tür uygulamayı kalabalıklaştıran ek özelliklerden hoşlanmıyor ve sadece fotoğraflarınızı beğeneceğiniz kolajlar içerisinde görmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz araçlar arasına gireceğini düşünüyorum.

Temel olarak hızlı fotoğraf birleştirme ve paylaşma ihtiyacı olan kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmış olan uygulama, çalışmak için herhangi bir internet bağlantısına da gerek duymuyor.