Photocon

Photocon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telefonunuzun kamerasından çektiğiniz iki farklı görüntüyü birleştirebilirsiniz.

Son derece başarılı bir fotoğraf çekme uygulaması olan Photocon ile Android cihazlarınızda fotoğraflarınızı 2 farklı bölüm olarak çekip, birleştirebiliyorsunuz.

Özet olarak fotoğraf çekme uygulaması olarak adlandırabileceğimiz Photocon uygulaması, fotoğrafları 2 parça halinde çekip birleştirerek çok başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Birbirinin simetriği olan iki fotoğrafı birleştirdiğinizde hiç ummadığınız kadar başarılı bir iş ortaya çıkacağından emin olabilirsiniz. Uygulamayı başlattıktan sonra, ortadaki kırmızı çizgiyi fotoğrafı ikiye bölecek şekilde ayarlıyorsunuz. Sağdaki ve soldaki kamera butonlarına ayrı ayrı dokunarak fotoğrafı çekiyorsunuz ve sağdaki kaydet butonuna basarak fotoğrafı kaydedebiliyorsunuz.

İyi bir çalışma ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Siz tek başınıza otururken fotoğrafınızı çektirin ve oturduğunuz yerin tam zıttı olan noktaya giderek diğer kısımdan da fotoğrafınızı çektirin. İki fotoğraf birleştirildiğinde sonuca siz de şahit olabilirsiniz.

Fotoğraflarınıza farklı bir yorum katmak ve bambaşka fotoğraflar çekmek istiyorsanız Photocon uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR