PhotoMontager 2.74 (Android)

PhotoMontager

PhotoMontager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için hazırlanan PhotoMontager uygulaması ile fotoğraflarınıza kolayca çerçeveler ekleyebilirsiniz.

PhotoMontager uygulaması, Android mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve fotoğraflarınıza çerçeveler ekleyebileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama bu tip işler için kullanılabilecek onlarca uygulamadan bir tanesi fakat basit yapısı ve yüksek hızı sayesinde benzer diğer uygulamaların biraz önüne geçebiliyor diyebilirim.

Uygulama içerisinde pek çok farklı çerçeve seçeneği yer alıyor ve uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak bunları daha da arttırabilirsiniz. Aynı zamanda, uygulamanın ücretli olan tam sürümünü satın alırsanız içerisindeki reklamları ortadan kaldırabilir ve beraberinde gelen fontlar ve efektlerden de faydalanabilirsiniz.

Uygulamanın temel özelliklerine değinmek gerekirse;

  • Kameranızı, yerel albümlerinizi ve Facebook albümlerinizi kullanma
  • Farklı kategoriler ve temalar
  • Günlük güncellemeler ile daha fazla seçenek
  • Sık kullanılanlar listesi yaratma
  • Satın alma seçenekleri ile daha fazla seçenek

İnanıyorum ki fotoğraflarına çerçeveler eklemek isteyen kullanıcılar PhotoMontager'ı tercih edeceklerdir ancak uygulamanın tek hedefinin çerçeveler olduğunu ve diğer özelliklerin gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulamaları kadar iyi olmadığını da unutmayın.

Uygulama sürekli olarak internet bağlantısının aktif olmasını gerektiriyor ve bu yanı eksi özelliklerinden bir tanesi diyebilirim.

YORUMLAR