PhotoShake!

PhotoShake!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android telefonunuzdaki fotoğraflarla hemen en güzel kolajları yapmak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

PhotoShake uygulaması bir veya birden fazla fotoğrafla kolajlar oluşturmanızı sağlayan bir Android uygulaması. Düzenlediğiniz fotoğrafları aynı zamanda arkadaşlarınız ve aileniz ile sosyal medya profilleriniz üzerinden de kolayca paylaşma şansınız var.

Fotoğrafları kolajlamak için tek yapmanız gereken istediğiniz temayı seçmek, fotoğraflarınızı import etmek ve kağıt çeşidinizi seçmek, daha sonra telefonunuzu sallayarak rastgele bir kolaj yaratılmasını izlemek. Eğer rastgele meydana gelen kolajları beğenmezseniz tabii ki kendiniz de düzenleme ve özel efektler ekleme şansına sahipsiniz.

İçerisinde altı farklı tema barındıran uygulama aynı zamanda yüksek kaliteli çerçeveler ekleyebiliyor, fotoğrafları çevirebiliyor, ölçülendirebiliyor ve çeşitli filtreler ekleyebiliyor. Sahip olduğu stickerlar sayesinde daha da eğlenceli fotoğraflar yaratabileceğiniz uygulama Twitter, Facebook, Flickr, Picasa, Blogger ve Tumblr paylaşımlarını da destekliyor.

Hazırladığınız fotoğrafları aynı zamanda masaüstü resmi olarak belirleyebilir yahut galerinize anında kaydedebilirsiniz.

YORUMLAR