Phound!

Phound!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Phound! uygulamasını kullanarak Android cihazınızın yerini tespit edebilir, içindeki verileri uzaktan temizleyebilirsiniz.

Phound! uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının kaybettikleri mobil cihazlarının yerini kolaylıkla tespit edebilmek için kullanabilecekleri araçlar arasında yer alıyor ve dünyaca ünlü güvenlik şirketi Kaspersky tarafından yayınlandığı için kullanırken oldukça güvenilir bir duygu verdiğini söyleyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve tüm işlevlerine kolaylıkla erişebilme imkanı sunan Phound!, pek çok kullanıcının beğenisini kazanacaktır.

Uygulama sadece kaybolan akıllı telefonları bulmak için değil, aynı zamanda uzaktan bazı işlemleri gerçekleştirerek kişisel verileri korumak için de kullanılabiliyor. Uzaktan cihazı tamamen kilitleme yahut sesli olarak alarmını çalıştırma gibi seçeneklerden faydalanarak kaybolan cihazınızda yer alan bilgilerin yanlış kişiler tarafından görülmesine engel olabiliyor, sesli alarm sayesinde bulunduğunuz konumda olup olmadığını kontrol edebiliyorsunuz.

Eğer başka birisi sizin Android cihazınızı bir şekilde bulursa, onun bir fotoğrafını ön kameradan kolaylıkla çekebiliyor ve isterseniz ekranda bir mesaj görüntülenmesini de sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle hem çalınan hem de yanlışlıkla kaybedilen cihazlara geri ulaşmak için uygulamanın gereken tüm olanakları sunabildiğini belirtmek gerekiyor.

En son çare olarak cihazda bulunan tüm bilgilerin tamamen silinmesi ve cihazın fabrika ayarlarına döndürülmesi için de uzaktan kontrol desteği sunan Phound!, her ne kadar bunu son çare olarak sunsa da bazı durumlarda ihtiyaç duyulabileceğini de unutmamak lazım.

Mobil cihazınızın bir şekilde kaybolması ya da çalınmasından endişe duyuyor, bir acil durum planına sahip olmak istiyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR