PicMix 5.7.5 (Android)

PicMix

PicMix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PicMix, takipçileriniz ile paylaşabileceğiniz fotoğraflar oluşturup düzenleyebileceğiniz ve takipçilerinizin beğenisini kazanmaya çalışacağınız Android fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

PicMix dünya genelindeki kullanıcıların bulunduğu ağ üzerinde birbirleri ile fotoğraflar paylaşarak takip edebilecekleri Android fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Sosyal fotoğraf paylaşım uygulaması olarak beklenenin dışında fotoğrafları düzenlemenizi, yazılar eklemenizi ve efektler eklemenizi sağlayan PicMix oldukça yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır.

Kullanıcıların fotoğraflarınızı birleştirmesine ve düzenlemesine imkan tanıyan PicMix, yapılan düzenlemelerden sonra fotoğraflarınızı Facebook ve Twitter'a yüklemenizi sağlıyor. Uygulamayı kullanarak güzel fotoğraflar paylaşırsanız ve diğer kullanıcılardan beğeni kazanırsanız, dereceniz artmaktadır. Derecenizi arttırarak PicMix'in en iyi fotoğrafçılarından biri olabilirsiniz.

Sizde birbirinden güzel fotoğraflar çekmeyi seviyorsanız ve bu fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapmaktan hoşlanıyorsanız, PicMix uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR