Picpal

Picpal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Picpal uygulamasını kullanarak arkadaşlarınız ve kendinizi tek bir kolaj içerisine yerleştirebilirsiniz.

Picpal uygulaması, Android sahipleri için hazırlanmış bir kolaj yapma ve selfie uygulaması olarak karşımıza çıktı ancak diğer benzer uygulamaların aksine oldukça sosyal bir yapı barındırıyor diyebilirim. Zira ortaklaşa hazırlanmış kolajlar ve özçekimler için gerekli tüm imkanları sunan ve fotoğraf düzenleme seçeneklerine de sahip olan uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor ve kolayca alışabileceğiniz basit bir arayüze sahip.

Uygulama bir nevi fotoğraf sosyal ağı olarak düzenlendiği için, arkadaşlarınızla aynı kolaj içerisinde yer almak istediğinizde onları kolajınıza davet ediyorsunuz ve daha sonra kolaj içerisinde onlara ayrılan yere kendi fotoğraflarını yerleştirmelerini bekliyorsunuz. Kolaja katılacak olan herkes kendi selfiesini yerleştirdikten sonra fotoğrafın en son hali oluşturuluyor ve böylelikle dostlarınızdan uzak da olsanız hiç zorlanmadan kendinizi onlarla tek bir resim içerisinde görebiliyorsunuz.

Kolajlar oluşturulduktan sonra çeşitli filtre ve efektleri de kullanmanıza izin veren uygulama, böylece paylaşmadan önce onların en güzel görünüme ve etkiye sahip olmasını sağlayabiliyor. Tabii ki bu aşamada sadece filtre ve efektler üzerine özelleşmiş uygulamalar düzeyinde olmadığını da belirtmek gerekiyor. Lakin standart kullanıcılar için bu kişiselleştirme seçenekleri yeterli olacaktır.

Hazırladığınız özçekim kolajlarını sosyal ağlar üzerinden veya kendi içerisinden paylaşmanıza izin veren Picpal, arkadaşlarınızla aranızdaki mesafenin kısaltılmasına yardımcı olacaktır. Eğer en kolay yoldan bir araya gelmek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR