Pictoword 1.6.2 (Android)

Pictoword

Pictoword
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pictoword oyununda gizlenmiş olan bazı kelimeler var. Sizin gizlenmiş bu kelimeleri verilen iki resmi de inceleyerek bulmanız gerekli.

Kelime bulma oyunları arasında oldukça fazla sevilen Pictoword, resimli kelime bulmaca oyunlarının öncülüğünü yapıyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Pictoword, iki farklı resme bakarak tek bir kelimeyi bulmanızı amaçlıyor.

Pictoword oyununda gizlenmiş bazı kelimeler bulunmakta. Oyunda verilen resimlere bakarak gizlenmiş olan bu kelimeleri bulmanız gerekli. Pictoword oyununda mantıklı tahminler yapmanız gerekiyor. Çünkü iki farklı resme bakarak yüzlerce tahmin yapabilirsiniz. Ama tahminleriniz içerisindeki en mantıklı seçenek sizi yeni bölüme geçirecektir. Bu yüzden resimleri incelerken acele etmeyin ve iyi düşünün.

Pictoword oyununda herhangi bir zaman sınırlandırmanız yok. Resimler üzerinde iyice düşünebilir ve bolca tahmin yapabilirsiniz. Resimlere bakarak yaptığınız tahminler doğru çıkarsa oyunda para kazanıyor ve yeni bölüme geçiyorsunuz. Her bölümde daha da ilginçleşen Pictoword, sizi bir süre sonra bağımlısı yapacak.

Türkçe kelime oyunu oynamaya alışkın olabilirsiniz. Hatta Türkçe kelime oyunlarının ustası bile olabilirsiniz. Fakat kelime tahmin  oyunlarını hiç İngilizce denediniz mi? Pictoword oyunu ile birlikte hem İngilizcenizi geliştirecek hem de İngilizce kelime oyunu oynama keyfi yaşayacaksınız.