Pile 2.0 (Android)

Pile

2.0
Pile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pile, hızlı düşünüp hareket etmeniz gereken eğlenceli ve düşündürücü bir Android bulmaca oyunu.

Pile, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynadığınız bulmaca oyunlarına göre çok daha farklı olan ve oynarken hem hızlı düşünmenizi gerektiren hem de doğru hamle yapmanız gereken eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Bulmaca oyunu kategorisinde yer almasına rağmen Pile aslında bir eşleme oyunu ve görselleri nedeniyle tetrise de oldukça benziyor. Oyundaki amacınız ekranın üstünden gelen blokları oyun alanındakiler ile en az 3 tane aynı renk yan yana olacak şekilde eşlemek ve blokların oyun alanı dışına taşmasını önlemek. Oyunu oynamayı kolay öğreniyorsunuz fakat bölümleri geçmek gittikçe zorlaşacağı için oyunu bitirebilmek için hızlı düşünme kabiliyetinizin olması gerekiyor.

Sınırlı süre içerisinde belirli sayıda oyun alanına gelen tüm blokları en doğru şekilde yerleştirerek eşleştirmeli ve oyun alanının dolmasını engellemelisiniz. Aksi taktirde bölümü baştan oynamanız gerekiyor.

Yapacağınız kombolara göre daha yüksek puan kazanacağınız oyunda diğer bu tür oyunlarda olduğu gibi pek çok güçlendirici özelliği bulunuyor. Bu özellikleri zamanında kullanarak bölümleri daha rahat geçebiliyorsunuz.

Hem göze hitap eden hem de eğlenceli oynanışa sahip olan Pile'ı ücretsiz olarak Android mobil cihazlarınıza indirip oynarsanız pişman olmayacağınızı düşünüyorum.

YORUMLAR