Pineapple Pen 1.1 (Android)

Pineapple Pen

1.1
Pineapple Pen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pineapple Pen, size verilen kalem ile ekranın üst kısmından geçen meyveleri vurmanızı amaçlayan bir beceri oyunudur.

Klasik dart oyununun oldukça gelişmiş hali olan Pineapple Pen oldukça ilginizi çekecek. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Pineapple Pen oyunu ile birlikte nişan yeteneğiniz gelişecek.

Pineapple Pen oyununda size bir kalem veriliyor ve her yeni bölümde bu kalem ile birlikte yapmanız gereken önemli görevler var. Kalemi kullanarak ekranın üst kısmından geçen meyveleri vurmalı ve onları ortadan ikiye kesmelisiniz. "Kalem kılıçtan keskindir" sözünü gerçeğe çeviren Pineapple Pen, boş zamanlarda oynanılabilecek eğlenceli oyunlar arasında yer alıyor.

Her yeni bölümde karşınıza daha fazla meyve çıkacak. Bu yüzden oyuna en kısa sürede alışmalı ve karşınıza çıkan meyveleri zaman kaybetmeden vurmalısınız. Pineapple Pen oyununda kaçırdığınız her meyve için puan kaybediyorsunuz. Eğer oyunun birincisi olmak istiyorsanız meyve kaçırmamalı ve tüm puanları toplamalısınız. 

Oyunun kontrollerini ise ekrana dokunarak yapıyorsunuz. Evet sadece ekrana dokunmanız ve başka hiçbir işlem yapmamanız gerekiyor. Her dokunduğunuzda kalem ekranın ortasından fırlıyor ve meyvelere doğru ilerliyor. Eğer başarılı bir atış yapmışsanız meyveyi tam on ikiden vurdunuz demektir.

YORUMLAR