PinOut 1.0.1 (Android)

PinOut

PinOut
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PinOut, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

PinOut, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça zorlu bir oyun olan PinOut ile zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Windows XP'lerden aşina olduğumuz Pinball oyununun Android cihazlar için yeniden tasarlanmış bir versiyonu olan PinOut, yenilikçi grafikleri ve zorlaşmış kontrolleriyle dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz ve reklamsız olan PinOut'da topu aşağı kaçırmadan yukarı fırlatmamız gerekiyor. Işıklı parkurlar arasında topu yıkarı fırlatmalı ve kesintisiz bir maceranın içerisine giriş yapmalısınız. Sonu gelmeyen parkurda en yüksek puanı yapmalı ve rakiplerinize de fark atmalısınız. Atari oyunu severlerin mutlaka ilgisini çekecek PinOut ile tempolu bir oyun yaşıyorsunuz. Kontrol noktalarından geçerek bir sonraki başlangıç noktanızı da değiştirebilirsiniz. Becerilerinizi ve reflekslerinizi test etme zamanı.

PinOut oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR