Pirate Kings 2.0.0 (Android)

Pirate Kings

Pirate Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirate Kings internet üzerinden oynanan bir strateji oyunudur

Pirate Kings eğer korsan hikayelerini seviyorsanız hoşunuza gidebilecek strateji oyunu türünde bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu online korsan oyununda okyanuslar üzerindeki en büyük korsan olmak için mücadele vermekteyiz. Bu işe ilk olarka kendi korsan adamızı inşa ederek başlıyoruz. Korsan kral olabilmemiz için ise yedi denizi keşfetmemiz, her denizde ihtişamlı bir ada inşa ederek gücümüzü bu ada ile simge haline dönüştürmeliyiz. Bu iş için farklı adaları işgal etmemiz ve rakiplerimizi zayıflatmamız gerekiyor.

Pirate Kings'de 2 boyutlu sevimli ve renkli grafikler bizi beklemekte. Oyunu internet üzerinden oynarken diğer oyuncuların veya Facebook arkadaşlarımızın adalarına saldırabiliyoruz ve altınlarını yapmalayabiliyoruz. Bu altınları kendi adalarımızı geliştirmek için kullanabiliyoruz. Bunun yanında oyun içerisinde günlük olarak sürpriz mini oyunlara da katılabiliyoruz.

Pirate Kings yediden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap eden eğlenceli bir strateji oyunu. Eğer boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmek isterseniz Pirate Kings'i deneyebilirsiniz.